23. January. 2018, 08:53:24 pm *
clanski kalendar Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News:

Pages: [1]   Go Down
Print
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Author Topic: AGE OF CONAN - Early Access počinje DANAS 17.5 u 19h!  (Read 4397 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
C.C.-Kaznitelj Topic starter
Admin
Vrhovni vladar foruma
Croatia

24.01.2007
73.00 EUR

View Inventory
Send Money to C.C.-Kaznitelj

BC2 nick:
KAZNITELJ

Pingpong
« on: 17. May. 2008, 11:09:12 pm »

Za sve koji su nestrpljivo čekali ovaj WoW killer i igru koja je samo za early access prodana u više od miliun primjeraka danas je taj dan!

Po našem se u 19h (GMT 17h) otvaraju serveri. Dali će zaista ova igra postati novi kralj MMO-a i postati novi benchmark za multiplayer gaming, saznat ćemo kroz narednih nekoliko dana.

Igra oficijalno za ostale smrtnike izlazi 20.5. tako da svi koji još uvjek nisu u potpunosti sigurni da ili ne imaju vremena saznati da li je ovo zaista takva igra kako se priča.

Odbrojavanje je počelo, svi koji se sječaju WoW-a znaju da je otvaranje ovakvog jednog projekta uvjek popračeno rušenjem servera, stranica i svega ostalog vezano uz igru zbog gomila igrača koji istovremeno žele početi svoje avanture u Hyboriji.

Balkanci a i svi više manje poznati PvP klanovi odlučili su se za Wildsoul PvP server pa obratite pažnju da ne odlutate na krivi server.

Vidimo se u igri!

Pozdrav

* 1.jpg (30.76 KB, 281x400 - viewed 3978 times.)

* 2.jpg (27.35 KB, 500x588 - viewed 3659 times.)
« Last Edit: 18. May. 2008, 04:32:06 am by C.C.-Kaznitelj » Logged

Who told you to die! Keep fighting!
Pasko_CRO
BFBC2
General

16.11.2006
177.00 EUR

View Inventory
Send Money to Pasko_CRO

BF2142 nick:
pasko1973

BF2 nick
Pasko33

COD4 nick:
Pasko1973

BC2 nick:
Pasko_CRO

Jewels Plumber2CH Star Wars
« Reply #1 on: 18. May. 2008, 03:49:28 pm »

ETO.molio bi sve one koji su bogovi  Tongue pa su odigrali jucer Conana prije nas obicnih smrtnika da nam malo opisu kakvo je ,dali se isplati kupovati itd....

Ko drugom jamu kopa taj je fizicki radnik ili grobar!
DestructoCRO
BFBC2
Narednik
Croatia

04.01.2007
0.00 EUR

View Inventory
Send Money to DestructoCRO

BC2 nick:
DestructoCRO

« Reply #2 on: 18. May. 2008, 10:52:43 pm »

Izgleda da je igra zarazna kad još uvijek nema komentara..

--
http://www.eNabava.net - RapidShare Premium računi, Steam PC igre, kupovina preko eBay, Amazon, DealExtreme servisa, TorrentLeech.org VIP, PayPal uplate
mracnjak
BFBC2
General
Croatia

05.03.2007
30.00 EUR

View Inventory
Send Money to mracnjak
vid' mene što sam lep

BF2142 nick:
mracnjak

BC2 nick:
mracnjak

« Reply #3 on: 19. May. 2008, 01:39:56 am »

Ja vidjeh jučer kod Kaznija i izgleda lijepo i raskošno,ali s obzirom da je tek natuko 5-6 levela,nisam ustanovio koliko je kompleksna,zabavna,igriva........
Ovo je mala navlakuša dok se ne jave Wesp i Kazni koji to igraju

Bolje s biciklom u kurvanje,
nego s mercedesom na posao.

DestructoCRO
BFBC2
Narednik
Croatia

04.01.2007
0.00 EUR

View Inventory
Send Money to DestructoCRO

BC2 nick:
DestructoCRO

« Reply #4 on: 19. May. 2008, 02:16:32 am »

Newsflash:
http://aochr.com/index.php?option=com_content&task=view&id=143&Itemid=1

Copy-paste sa aochr foruma:
Funcom je objavio cijelu listu servera za Early Access, mi ćemo reći samo ono najvažnije,
guild Night's Watch će igrat na serveru BATTLESCAR.

edit: oprosti Destructo što ti editiram post i lijepo je što si javio da NW po deseti put mijenja odluku i ide na novi server ali nemoj našoj ekipi prenositi da to i oni rade. Znači najjače guilde su na Wildsoul serveru kako je i bilo inicijalno dogovoreno.
« Last Edit: 19. May. 2008, 04:30:33 am by C.C.-Kaznitelj » Logged

--
http://www.eNabava.net - RapidShare Premium računi, Steam PC igre, kupovina preko eBay, Amazon, DealExtreme servisa, TorrentLeech.org VIP, PayPal uplate
Admin
Vrhovni vladar foruma
Croatia

24.01.2007
73.00 EUR

View Inventory

BC2 nick:
KAZNITELJ

Pingpong
« Reply #5 on: 19. May. 2008, 04:27:06 am »

Bez uvrede Destructo ali neka samo oni igraju na tom serveru, ne pada mi na pamet sada nakon 2 dana igre raditi novog like zato jer se trojci likova nije dalo čekati u peek time da bi se spojili na server. Populacija na Wildsoul-u je sada normalna i lika tamo može kreirati tko god želi bez čekanja.

Što se tiče igre reći ću par mojih zapažanja do lv16. Grafika nije što sam očekivao odnosno nije ništa revolucionarno ili neviđeno. Što se tiče gameplay-a; developeri se nisu ni trudili da neke stvari na jednostavan način objasne ljudima preko kratkih questova već vas odmah posipaju sa tonom raznih zadataka tako da se desi da od šume ne vidite drveče.

S tim na umu ipak bi rekao daje ovo pored LOTRA ili TR-a jedna od grafički najlijepših MMO igara iako naravno ne može ići rame uz rame sa nekom singleplayer igrom poput Crysis-a. Animacije su isto tako čudne pa i ne vjerujem u onu priču oko toga da su za svaki lik koristili motion-capture tehnologiju.

E sada iza desetog levela stvari postaju nešto jasnije i počinju zadaci sa kojima se zaista da lijepo zabaviti. Polagano se skupljaju skilovi i način igre postaje jasniji. Krvi ima do koljena, a onda i još više kad skužite kako izvesti dodatne pokrete kojima odsjecate glave ili raspolovljavate protivnika.

Potrudili su se također, za razliku od dosta igara, da za one kojima je proučavanje zadataka muka, naprave strelice na mapi i minimapi gdje se točno mora ići da bi se završio zadatak tako da se u principu nebi smjelo izgubiti. U samom gradu mi se zna desiti da se zavrtim kao da sam u nekom lavirintu no kad jednom sjedne i naučite gdje je što, sve je puno lakše.

Sam PvP je nemilosrdan i pomalo čudan jer praktički ako se nađete sami na krivom mjestu u krivo vrijeme onda možete samo plakati i bez da vam netko dođe pomoći nećete se lagano izvuči.

Dojmovi su mi još uvjek pomiješani no dobro je što mi igra postaje sve zanimljivija nakon početne zbunjole jer da je obratno vjerojatno se nebi više ulogirao.

Za odgovor na to da li je ovo WoW killer ipak treba proći još malo vremena da bi se vidjelo kako funkcioniraju mini games i sve ostalo pa onda možemo donjeti presudu.
« Last Edit: 19. May. 2008, 05:05:59 am by C.C.-Kaznitelj » Logged

Admin
Vrhovni vladar foruma
Croatia

24.01.2007
73.00 EUR

View Inventory

BC2 nick:
KAZNITELJ

Pingpong
« Reply #6 on: 19. May. 2008, 05:07:42 am »

Naravno nemojte me krivo shvatiti, tko želi igrati u NW guildi neka ide na taj novi server no što se mene tiče ja bi ljude streljao za promjene ovakvog tipa u zadnji čas ili još gore nakon što je prošao svaki rok za promjene ovakvog tipa.

Admin
Vrhovni vladar foruma
Croatia

24.01.2007
73.00 EUR

View Inventory

BC2 nick:
KAZNITELJ

Pingpong
« Reply #7 on: 19. May. 2008, 07:00:35 pm »

Mali feedback, nakon što sam sada prošao fazu privikavanja, sve što vam mogu reći je da igra RULEZ i da mi je sve bolja i bolja. Sve od ranije stoji znači kada se uđe u igru zaista morate haklati bar jedan dan da bi shvatili mehaniku ove igre no kada prođe taj period onda sve postaje kristalno jasno što, kamo i kako.
Ima sitnih sranja no nevjerojatno je kojom brzinom se rješavaju problemi. Očito je Funcom ovaj put svoj zadatak shvatio ozbiljno.

Yoga
BFBC2
Vrhovni vladar foruma

14.02.2007
20.00 EUR

View Inventory
Send Money to Yoga

01111001 01101111 01100111 01100001

BF2142 nick:
Yoga

BF2 nick
BfL^NrG

BC2 nick:
Yoga

« Reply #8 on: 23. May. 2008, 05:28:51 pm »

neznam. ni traga ni glasa od vas. cak ni na aoc hr forumu.

jel onda valja igra ili ne? imamo li guildu ili ste u nw sa 'rvatima? di bi se moglo vidjeti ili procitati nekaj vise o igri iz usta domacih ljudi, pogotovo iz nw guilde? ok, na forumu njihovom, no vidim da je i halid tamo, wesp, no ni slova od njih.

eto, sad bi zvao da mi posalju igru, no volio bi cuti kaj mislite o njoj. ima li buducnost ili ne? to mislim na new roots ekipu+XII.

thx.ajd sto prije da mi danas posalju da sutra mogu igrati.

Kuca Mujo vidovnjakinji na vrata...
'Ko je?
A jebem te vidovitu...
Admin
Vrhovni vladar foruma
Croatia

24.01.2007
73.00 EUR

View Inventory

BC2 nick:
KAZNITELJ

Pingpong
« Reply #9 on: 23. May. 2008, 08:05:06 pm »

To što nema postova je zato što smo non-stop u igri pa nemamo vremena visiti na forumu Wink
Mislim da ti više od toga nemam što reći. Napominjem ponovo igra je nemilosrdna i budi spreman da budeš nabijen i ponižen pogotovo na našem full PvP serveru. Ako si slabih živaca nemoj da imam kukaknje i plakanje poslije - bolje nemoj igrati onda.
Osobni kill/death mi je sada 120/14 iako taj podatak za sada puno ne znači jer se kvarno napucava tko koga i gdje stigne. Odnosno ako trebaš nešto negdje u nekoj regiji običaj je da jači/kvači pa onda iznabija ekipu koja se nalazi u istom prostoru.

Što se tiče NW guilde, sve što ti ja mogu reći da ih nabijem na lijepi kurac i njih i njihovo mijenjanje servera. Znači najjači PvP server je Wildsoul i na njemu su najpoznatije MMO guilde i ne pada mi na pamet ići na neke dječje ili polu carebare servere. Što je najgore tu odluku donesu nakon što su si svi već složili likove na wildsoul serveru. Uglavnom nebi imao posla sa debilčekima jer imam dojam da je to večina ekipe ala Warzone u BF-u a takvih budalaština mi ne treba u životu.

Trenutno nas ima desetak pa smo u Roots guildi na našem TS-u ali ako nas se skupi dosta i netko ima volju organiziravati stvari onda možemo napraviti i svoju guildu. Napominjem također da se nemam namjeru baviti niti sa građenjem dvorca niti organizacijom ičega jer za to nemam dovoljno vremena.
Sa nama igra i Halid od danas i Zeus koji će nas valjda u dva-tri dana sve prešišat...
Uglavnom ide u grupi Wesp, Ares i ja i nas tri smo nabili gotovo svakog do sada pa i veće grupe sa puno višim levelima od nas. Opasan je gušt sa 27 silovati lika od 35 i onda ga još vrijeđati na chatu hehehe (jebeni sam kreten Tongue).

Sama igra tko preživi inicijalni šok, igra postaje sve bolja i bolja, već iza levela 15 postaje zanimljivije i stvari postaju jasnije.

Eto to je mali raport, tko voli nek izvoli i vidimo se na TS-u.

C.C.-Saint_Cro
Clan Committee (mod)
Vrhovni vladar foruma
Croatia

13.08.2006
130.00 EUR

View Inventory
Send Money to C.C.-Saint_Cro

BF2142 nick:
Saint_Cro

BF2 nick
TomislavOS

BC2 nick:
Saint_Cro

« Reply #10 on: 25. May. 2008, 06:24:54 am »

ufff čini mi se zanimljivo ali iskreno u životu nisam igrao tako šta tako da ne kužim jel to kao pucačina, ili strategija ili kako se igra u timu mislim?

C.C.-Ripper_Cro
Moderator
Vrhovni vladar foruma
Croatia

16.08.2006
65.60 EUR

View Inventory
Send Money to C.C.-Ripper_Cro

BF2 nick
kfarcic

BC2 nick:
RipperCro

« Reply #11 on: 25. May. 2008, 04:24:51 pm »

ufff čini mi se zanimljivo ali iskreno u životu nisam igrao tako šta tako da ne kužim jel to kao pucačina, ili strategija ili kako se igra u timu mislim?

RPG

Pages: [1]   Go Up
Print
Jump to:  

Page created in 0.051 seconds with 20 queries.