Clan =XII= | www.clan-xii.com
23. February. 2018, 09:11:55 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News:

Home   Help Arcade Multiplayer Member Map Shop Gallery Chat Media Center Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Author Topic: No perk war  (Read 4542 times)
Pasko_CRO Topic starter
BFBC2
General

16.11.2006
177.00 EUR

View Inventory
Send Money to Pasko_CRO

BF2142 nick:
pasko1973

BF2 nick
Pasko33

COD4 nick:
Pasko1973

BC2 nick:
Pasko_CRO

Jewels Plumber2CH Star Wars
« on: 04. April. 2010, 05:12:22 am »

maloprije odigrao gather sa GIGABYTOM na njihovom serveru .Pravila nema unloka nema perkova nema gl itd....
Pitanje :
Kako se moze vidjeti da netko ne koristi perk magnum ammo ?
pitam jer se desilo da smo padali kao pokoseni ja i moja ekipa od nekok poljaka .

Ko drugom jamu kopa taj je fizicki radnik ili grobar!
xylol
BFBC2
Narednik

10.02.2007
89.00 EUR

View Inventory
Send Money to xylol

http://www.2142-stats.com/xylol+stats.html

BF2142 nick:
xylol

BF2 nick
xylol

BC2 nick:
xylol

« Reply #1 on: 04. April. 2010, 05:19:10 am »

jedino ako imash kill cam ... ako nemash onda ... jednostavno koristi magnum metkove ...

Poz,

C.C.-Kaznitelj
Admin
Vrhovni vladar foruma
Croatia

24.01.2007
73.00 EUR

View Inventory
Send Money to C.C.-Kaznitelj

BC2 nick:
KAZNITELJ

Pingpong
« Reply #2 on: 04. April. 2010, 05:07:28 pm »

Ne može se nikako vidjeti zato takva pravila i ne postoje na ESL-u.

Who told you to die! Keep fighting!
C.C.-Ripper_Cro
BFBC2
Vrhovni vladar foruma
Croatia

16.08.2006
65.60 EUR

View Inventory
Send Money to C.C.-Ripper_Cro

BF2 nick
kfarcic

BC2 nick:
RipperCro

« Reply #3 on: 04. April. 2010, 05:15:55 pm »

može ljudi može

1. PB radi SS svakih nekoliko minuta
2. CB koristi poseban anticheat program koji se zove universal anticheat 2 koji je obavezan

tako da se na taj način nakon matcha kontrolira da li je netko koristio neke perkove, aimbotove itd itd

C.C.-Kaznitelj
Admin
Vrhovni vladar foruma
Croatia

24.01.2007
73.00 EUR

View Inventory

BC2 nick:
KAZNITELJ

Pingpong
« Reply #4 on: 04. April. 2010, 05:32:52 pm »

SS pomaže kada bi ga eventualno ulovio na biranju oružja, za ovaj alat nemam poima kako radi niti mogu nešto naći na netu o njemu no ako i postoji neki alat, a nije instaliran na serveru onda ništ od toga.
Uglavnom nećeš skužiti koriste li se perkovi ili ne.

C.C.-Saint_Cro
Clan Committee (mod)
Vrhovni vladar foruma
Croatia

13.08.2006
130.00 EUR

View Inventory
Send Money to C.C.-Saint_Cro

BF2142 nick:
Saint_Cro

BF2 nick
TomislavOS

BC2 nick:
Saint_Cro

« Reply #5 on: 04. April. 2010, 06:51:34 pm »

jel netko vidio ustvari koliki radi damage taj perk magnum bullets??

C.C.-Ripper_Cro
BFBC2
Vrhovni vladar foruma
Croatia

16.08.2006
65.60 EUR

View Inventory

BF2 nick
kfarcic

BC2 nick:
RipperCro

« Reply #6 on: 04. April. 2010, 07:05:25 pm »

SS pomaže kada bi ga eventualno ulovio na biranju oružja, za ovaj alat nemam poima kako radi niti mogu nešto naći na netu o njemu no ako i postoji neki alat, a nije instaliran na serveru onda ništ od toga.
Uglavnom nećeš skužiti koriste li se perkovi ili ne.

http://uac2.com/

xylol
BFBC2
Narednik

10.02.2007
89.00 EUR

View Inventory
Send Money to xylol

http://www.2142-stats.com/xylol+stats.html

BF2142 nick:
xylol

BF2 nick
xylol

BC2 nick:
xylol

« Reply #7 on: 04. April. 2010, 09:31:22 pm »

pa sa SS moze da vidi jel imas 4x opticki ili infra crveni ... isto moze po izgledu puske ....ali ne moze da se provali magnum ili onu drsku+silencer .... 2 bombe recimo da moze da se provali ako bacih dve odjednom i sam si ... ali opet nema battlerecorder ..... mislim ova pravila su bezvredna ... sve dok nema kao clanmod na bf2142 + battlerecorder kao pre...

Kao sto kaze Kazni ESL je odlucio da imash sve specijalizacije jer nemoze da se provali ....bez killcam-a ....  ili je tesko i uvek diskutbailno  .... ono opcije da imash FRAP ukljucen non stop su isto besmislene... jer imati fraps ukljucen je smanjenje u FPS-u ...

Zato je najbolje u svim matchevima da se  dozvolii sve sto se nemoze proveriti jednostavno ...
Poz

C.C.-Kaznitelj
Admin
Vrhovni vladar foruma
Croatia

24.01.2007
73.00 EUR

View Inventory

BC2 nick:
KAZNITELJ

Pingpong
« Reply #8 on: 05. April. 2010, 01:47:28 am »

Pogledao sam i pomoću toga se isto ne mogu skužiti perkovi. Po pitanju modova u BC2 sam negdje čitao da ih neće biti jer je arhitektura drukčija od prijašnjih BF-ova odnosno nisu otvorili dio koda koji je potreban da bi se igra modirala (vjerojatno jer je igra inicijalno rađena za konzole). Nadam se da će to ipak s vremenom riješiti i složiti nekakav clanmod...

Yoga
BFBC2
Vrhovni vladar foruma

14.02.2007
20.00 EUR

View Inventory
Send Money to Yoga

01111001 01101111 01100111 01100001

BF2142 nick:
Yoga

BF2 nick
BfL^NrG

BC2 nick:
Yoga

« Reply #9 on: 08. April. 2010, 06:58:38 pm »

Zato je najbolje u svim matchevima da se  dozvolii sve sto se nemoze proveriti jednostavno ...

upravo to. ja bi naravno još dodao da se dozvoli SVE jer upravo ovakve rasprave govore da je pametnije i bezbolnije igrati igru bez ikakvih ograničenja, što oduvijek smatram idiotizmom na ligama jer samo stvara pomutnju i sumnju umjesto da se bezbrižno zabavljaš.

imamo igru koja je napravljena kako je i koja ima oružja i perkove koje su zamislili autori igre. i ok. ne znam od kuda potreba da se to mijenja? ok je kada su autori pretjerali pa stave nebuloze u igru, no u BC2 i ne vidim neke nebuloze. pa čak ni taj uberirani m60 oko kojeg se toliko vode rasprave.

jebote, upali igru, nauči kaj sve ima u sebi, i nauči to koristiti. čemu trošiti snagu i živce na smišljanje načina kako bi vidio dali netko nešto ne koristi? ono, oprostite ali to je čisti idiotizam koji samo narušava i kvari zabavu. jebi ga, nekom bolje leži imat kalaš i jurišat nekom bacat bombone iz grmlja, nekom tenk, nekom nož..i kaj sad? jedino kako možeš zadovoljiti sve je da nema ograničenja pa nek igra svatko kako najbolje zna i umije. ovo cviljenje i pravila su izmišljena jer egoističari ne podnose biti napucavani ni ne mogu živjeti s mišlju da ima boljih od njih  Wink

pa zar već borba s čiterima nije dovoljna a di još i ove majmunarije s pregledavanjem mečeva i razmišljanjem dali je tko koristio boxerice ili je imao tange?

zašto se igrači svijet toliko zakomplicirao? recite vi meni? pa moraš imat diplomu da naučiš pravila za igrat ligu umjesto da lijepo prijaviš tim, naučiš oružje i taktiku koje ti najbolje odgovara i lijepo se svi skupa zabavljamo. ovako se samo grčimo u uzaludnim pokušajima da otkriješ krivca za svoju lošu igru umjesto da kako rekoh, svi imamo sve dozvoljeno pa da vidimo tko je jači.

a onda su tu i raznorazni programčići koje moraš imati kako bi se dokazivalo dali poštuješ pravila. pa oni štekaju, lagiraju igru, pa se ruše, pa svi dobro znamo za PB probleme bla bla..a zašto to sve? jer nemožete igrati vanila igru? a jebi ga dragi moji klanovci...umjesto utrošene snage za sve to bolje bi bilo da se posvete izdavanju novih oružja, vozila, a pogotovo mapa a ne kaj se trude isprogramirati svakojake glupave programčiće za kontrolu.

kaj se mene tiče kad bi se moglo, odmah bi ukinuo sva ta idiotska pravila i restrikcije korištenja oružja i vozila koja samo kvare zabavu igranja. nećeš tenk, pa brate mili imaš UT pa se jurcaj hodnicima do preksutra. no igru, čak bolje reći serijal koji je napravio revoluciju u FPS svijetu i donio nam je vozila u naš omiljeni žanr igara sada pokušavamo obezglaviti namećući mu svakojaka pravila i restrikcije.

zaista patetika  Undecided

Kuca Mujo vidovnjakinji na vrata...
'Ko je?
A jebem te vidovitu...
C.C.-Kaznitelj
Admin
Vrhovni vladar foruma
Croatia

24.01.2007
73.00 EUR

View Inventory

BC2 nick:
KAZNITELJ

Pingpong
« Reply #10 on: 08. April. 2010, 08:16:18 pm »

Pravila na ESL-u upravo jesu takva da bi u igri bilo raznolikosti i da nebi igralo 8 igrača medice sa m60.
Znači sve ostalo što pričaš u smislu dodavanja novih oružja itd. je besmisleno jer bi svi i dalje igrali medic+m60. Dodatno postoje neki realiteti koji su različiti u 4v4 od 16v16 i da bi bilo zabavnije prilagođena su neka pravila (nema mortara). Mislim da nije neka nauka naučiti da nema mortara i m60, perkovi su svi dozvoljeni.

Plačipičko!

C.C.-Ripper_Cro
BFBC2
Vrhovni vladar foruma
Croatia

16.08.2006
65.60 EUR

View Inventory

BF2 nick
kfarcic

BC2 nick:
RipperCro

« Reply #11 on: 08. April. 2010, 08:49:08 pm »

da se složim sa Kaznijem

m60, GL40mm, mortar su za ljude koji su kupili igru da bi je kupili, i zamisli fantazije biti dobar sa OP naoružanjem ili nekim unlockom koji možeš koristiti a da te nitko ne vidi. Neš ti skilla opalit mortar iza neke busije koje si sam iskopao sa unlockanim ašovom Smiley

close combat FTW, ostalo sve je onako kad ti se baš baš ne da trčat po mapi, za relaksaciju..po mom skromnom mišljenju

Yoga
BFBC2
Vrhovni vladar foruma

14.02.2007
20.00 EUR

View Inventory
Send Money to Yoga

BF2142 nick:
Yoga

BF2 nick
BfL^NrG

BC2 nick:
Yoga

« Reply #12 on: 08. April. 2010, 08:50:15 pm »

ma ok, stoji ta raznolikost da je to zaista prava raznolikost

ovako, kada toliko maštovitu i taktički sposobnu igru obezglaviš glupavim pravilima, oprosti, ali meni je to idiotizam. ok, učestvujem u tome što bi značilo da i podržavam, no zapravo se grozim od toga i igram po tim pravilima samo iz razloga da se družim s dragim ljudima pa mogu prožvakati taj kretenizam. da je bilo što drugo u pitanju vjeruj mi da nebi ni prismrdio takvom načinu igre.

uostalom, sam znaš kako oduvijek volim igrati. kao i ja kako ti. jbga, nekime će to zvučati čudno, no obojica se jako dobro sjećamo 1942 i vožnje nosača aviona i taktiziranja s njime, pa podmornica pa svega ostaloga kaj se dalo koristiti. i to bez ikakvih ograničenja jer je ovo jako ili nije.i ako se ti ne sjećaš, ja se jako dobro sjećam i vrištanja i ekstaze tijekom tog vremena kada smo uživali što napokon možemo imati nešto više od noža i puške u rukama.

a ovaj komentar da bi igrali svi medika s m60 je potpuno promašen jer iako ja volim m60 i više manje prema stilu igre igram s njime, ja prvi nebi igrao meč s njime. bar ne sve mape. ili sve misije. jer svaki imalo svjestan igrač jako dobro zna da svaka mapa pa čak i dio mape nije pogodan za svako oružje. pogotovo da se smiju koristiti vozila. koji bi kurac onda uzimao medika kad bi me recimo wespen maltretirao s tenkom? no ovako, igrajući se s glavom u pješćaniku i razmišljajući kako obraniti jednu sobu nas četvorica, na mapi na kojoj 32 igrača mogu napraviti mali rat, mi je onako..ma sve znaš kako mi je  Wink

'Ko je?
A jebem te vidovitu...
Yoga
BFBC2
Vrhovni vladar foruma

14.02.2007
20.00 EUR

View Inventory
Send Money to Yoga

BF2142 nick:
Yoga

BF2 nick
BfL^NrG

BC2 nick:
Yoga

« Reply #13 on: 08. April. 2010, 09:17:32 pm »

da se složim sa Kaznijem

m60, GL40mm, mortar su za ljude koji su kupili igru da bi je kupili, i zamisli fantazije biti dobar sa OP naoružanjem ili nekim unlockom koji možeš koristiti a da te nitko ne vidi. Neš ti skilla opalit mortar iza neke busije koje si sam iskopao sa unlockanim ašovom Smiley

close combat FTW, ostalo sve je onako kad ti se baš baš ne da trčat po mapi, za relaksaciju..po mom skromnom mišljenju
gle,reci kaj hoćeš ali totalno si u krivu. oprosti, ali ne znam zašto se stalno ismijavaš ekipi koja voli igrati pozadinske uloge?

igranje mortarom nije kukavičko igranje već (osoban moj stav) potpuno ulaženje u taktiku ratovanja. meni je zaista užitak dobro procijeniti kretanje neprijatelja, pogotovo njegove mehanizacije, pa dobro odmjerenim napadom mortara uništiti tenk ili bov. možeš se ti sprdat koliko želiš, no BF serijal izgleda da nije za tebe niti tvoje istomišljenike jer je to igra koja je upravo zbog korištenja tih taktičih oružja potpuno različita od drugih igara u kojima se cijeni trčkaranje sim tam i laštenje jaja podizanjem ega u nekakvom close combatu.

ne znam, ja se volim igrati, sve isprobati, taktizirati bla bla...vidim da se nekima to ne sviđa i ne rade to tako no zakaj o tome raspravljati? i govoriti da je to loše? ne igraš tako, pereš s tanđarom i sve pet. al čemu ljutnja ako ja volim sipat bombone negdje iz pizde strinine iz rake koju sam sam iskopao svojim teško stečenim unlockom poluautomatskog krampa koji sam pada a rukom ga dižeš...

fakat je već smiješno koliko stalno pričaš kako su loši igrači oni koji to koriste i kako zapravo nemaju pojma. oprosti, ali pogledaj si statistike pa ćeš vidjeti da ekipa koja to koristi u tvojem junačkom close combatu ne zaostaje puno. štoviše, neki su puno bolji no opet koriste igru kao zabavu a ne kao natjecateljsku mašinu u kojoj si moraju izgraditi ego.

sve to kaj ti pričaš stoji u infantry modu, no vrijedi SAMO za taj mod. za sve ostalo je potpuno krivo to što pričaš. ima onih koji kupe igru da se igraju, a ne da mudruju i izdižu svoj skill naspram drugih. jer i njihov skill naspram trećih je ponekada smiješan, zar ne?

nije mi jasno zašto onda ne okušate sreću u UT recimo..ako je smisao igranja ovakvih igara samo do close combata...jer je tamo samo to. i ništa više.al onda poslušaš vrhunske igrače, koji opet kapu skidaju pred ekipom koja igra railgun ili snajper..ha, zanimljivo je to? jer snajper nije samo skrivanje u žbunju već kod dobrog igrača umijeće procjene tvojeg kretanja na daljinu. a to je puno teže nego ispucat trideset metaka u sobi pa kud koji..ili nije?
i nijednom tom igraču ne padne na pamet reć railguneru da je šupak koji se skriva negdje daleko izvan fajta.osim ako zaista ne misliš da si posebna faca ako nekog ubiješ iz blizine...

...a znamo koliko na to utječe i ping, i veza, i brzina kompa i hardware koji imaš...jer ponekada oni koji bi i bili takvi uber skilleri radije izaberu ugodnije igranje iz daljine nego bjesomučno trzanje i lagiranje u nekakvim close combatima..

uostalom, samo jedna dogodovština govori o tome koliko su pekmezasti ti uber close combateri. recimo bunny hopping. ljudi su htjeli igrati infantry. pa su ga i zaigrali. pa nije valjalo ovo. pa ono. pa odjednom, kad su se izdigli oni koji su naučili neke trikove, legalne, koje je igra dozvoljavala, tj. njen engine, odmah su graknuli oni koji to nisu izučili da je to varanje bla bla pa se to i zabranilo. pa se gubila snaga na pregledavanja mečeva da se vidi jel to ko koristio.ostatak priče je poznat jer se provlači i dan danas. recimo s m60. a opet niti su svi skakali niti svi koriste m60. jedino ostaje pitanje a čemu je onda bilo potrebno dizati toliku frku oko toga kad je to dojadilo svima i svi nakon nekog vremena ionako isprobaju sve i svi se lijepo naigraju.

kako god, mislim da puno previše podcjenjujete korištenje dodatnih oružja u ovom serijalu. ok ako je do meča, no brate mili, pa pusti ekipu da se zabavlja. svi smo igru platili, i server,i piće i iće i svi se ovdje nalazimo iz istog cilja. zabave i druženja. osim možda nekih, no to je već njihov osobni problem..

ne znam..oduvijek sam težio, a i mnogi ovdje prisutni, tome da igre budu realističnije, da možeš imati puno oružja, da možeš upravljati vozilima i da ponajviše imaš timsko igranje. gdje je to nestalo, i zakaj se BF pretvorio u osakačeni UT nemam pojma, no da se time uništila igra i serijal svih vremena, bogme je. žalosno ali je to tako pa kaj god rekli oni koji kupe igru koja je donjela revoluciju u fps žanr da igraju close combat s tanđarom i nožem  Grin

'Ko je?
A jebem te vidovitu...
C.C.-Ripper_Cro
BFBC2
Vrhovni vladar foruma
Croatia

16.08.2006
65.60 EUR

View Inventory

BF2 nick
kfarcic

BC2 nick:
RipperCro

« Reply #14 on: 08. April. 2010, 09:49:20 pm »

lol ti i statistike...samo lol

a lektira mi se ne da čitati

btw. statistike su sa PUBLIC-a a ja to ne igram Tongue

btw2 kad ti sa te "daljine" odradiš objective ondak se javi, do tada čuvaj žbun i pazi se zeca ako imaš mrkvu u đepu

btw3 Smiley

igraj kako hoćeš na publicu, samo nemoj prodavati pamet ko da nitko drugi ne voli igrati sa svim oružjima, volim i ja sniper ali to ne vodi krajnjem cilju ( bar meni) a to je biti ok na gatheru ili matchu...nas dva smo sa dva svijeta tako da svaka daljnja rasprava je besmislena..ti voliš public..ja ne..i točka Smiley
« Last Edit: 08. April. 2010, 09:53:21 pm by C.C.-Ripper_Cro » Logged

Yoga
BFBC2
Vrhovni vladar foruma

14.02.2007
20.00 EUR

View Inventory
Send Money to Yoga

BF2142 nick:
Yoga

BF2 nick
BfL^NrG

BC2 nick:
Yoga

« Reply #15 on: 08. April. 2010, 10:40:09 pm »

potpuno krivo. ja uopće nisam ljubitelj publica.i ono, pričaš poput klinca koji nikaj ne razumije i vrti samo svoje, sry. no kako ste nekolicina vas ionako nespremna za komuniciranje, ok, neka je završena rasprava  Wink

'Ko je?
A jebem te vidovitu...
C.C.-Ripper_Cro
BFBC2
Vrhovni vladar foruma
Croatia

16.08.2006
65.60 EUR

View Inventory

BF2 nick
kfarcic

BC2 nick:
RipperCro

« Reply #16 on: 08. April. 2010, 10:43:24 pm »

potpuno krivo. ja uopće nisam ljubitelj publica.i ono, pričaš poput klinca koji nikaj ne razumije i vrti samo svoje, sry. no kako ste nekolicina vas ionako nespremna za komuniciranje, ok, neka je završena rasprava  Wink

pa jedini koji lupa stalno svoje si ti..no imam ja i pametnija posla

Wespen
BFBC2
General

03.01.2007
141.00 EUR

View Inventory
Send Money to Wespen

Zolja snajper

BC2 nick:
Wespen

« Reply #17 on: 08. April. 2010, 11:24:53 pm »

Jebote Yoga istrositi ces si tastaturu kolko si se danas napisao po forumu.

C.C.-Gromone
Clan Committee (mod)
Vrhovni vladar foruma
Serbia

11.08.2006
94.58 EUR

View Inventory
Send Money to C.C.-Gromone

Sve se moze samo ako hoces i imas volje!

BF2142 nick:
Gromone

BF2 nick
Gromone
« Reply #18 on: 09. April. 2010, 06:01:52 am »

Please stop ..umrecu....

p.s. Nestace nam prostora na hosting-u pa molim da smanjite pisanije.
Pages: [1]   Go Up
  Print  

Jump to: