Clan =XII= | www.clan-xii.com
23. February. 2018, 09:12:18 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News:

Home   Help Arcade Multiplayer Member Map Shop Gallery Chat Media Center Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Author Topic: Pozdrav  (Read 913 times)
bado666 Topic starter
Novak.
*

08.09.2010
28.00 EUR

View Inventory
Send Money to bado666

BF2 nick
THE-B666

BC2 nick:
THE-B666

« on: 09. September. 2010, 07:50:44 pm »

Kao što znate u tijeku je slaganje BC2 Hrvatske repke. Isto tako trazi se i dokapetan znaci osoba koja ce zamjeniti kapetana kada njega nema. Dokapetan ce takodjer odlucivati i o igracima za reprezentaciju znaci u dogovoru s kapetanom njih dvojica ce odlucivati o svim igracima koji ce biti u reprezentaciji.
Znaci ja sam ovu poziciju dokapetana ponudio Kerberu preko PM-a no medjutim nije mi jos odgovorio, naravno ako on nema vremena mozda mozete predloziti nekoga drugog iz vaseg klana tko ima slicno iskustvo ko i Kerber u svemu ovome.
Znaci tek kad se odabere dokapetan onda ce se slagati momcad. Uzet ce se u obzir igraci koje ce direktno kontaktirati kapetan/dokapetan i igraci koji su se prijavili u repku na BCH forumu.  http://www.battlefieldhr.com/forums/viewtopic.php?f=63&t=416

Cilj repke je biti što jači a to se moze postici samo zajednickim treninzima i suradnjom, zato mi je u cilju da sto prije skupimo ekipu da se moze poceti uvjezbavati jer ce kup na kojem ce repka nastupati zapoceti negdje krajem 9mj.

Siguran sam da vecina vas igra gathere na ESLu pa znate dobro kako tamo momci igraju! I koliko bi trebala biti jaka naša repka da se možemo suprostaviti. Zato što prije to bolje. Cheesy

Eto toliko za sad.
Moj xfire je: bado666
Pa ako nekoga nesto zanima slobodno me kontaktirajte kad sam online.
Pages: [1]   Go Up
  Print  

Jump to: