20. November. 2017, 12:58:46 am *
clanski kalendar Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News:

Pages: [1] 2   Go Down
Print
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Author Topic: ESL CRO CUP  (Read 5287 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
C.C.-Ripper_Cro Topic starter
Moderator
Vrhovni vladar foruma
Croatia

16.08.2006
65.60 EUR

View Inventory
Send Money to C.C.-Ripper_Cro

BF2 nick
kfarcic

BC2 nick:
RipperCro

« on: 20. September. 2010, 06:39:16 pm »

ESL Cro cup u organizaciji BCH-a ( Battlefield Community Hrvatska), ESLa i Iskona kao glavnog sponzora je gotov.

Igralo se 2 dana za redom tj. 18. i 19.09.2010. godine u vremenu od 17,30 pa dok se ne završi.

Imali smo 2 tima XII Young Guns predvođen Vasilom i XII Old Guns predvođena ? starim kljusima, a koji su zauzeli 2. i 3. mjesto na kupu, da se radilo više (mislim na staru ekipu) moglo se i bolje, ali i ovako moramo biti sretni i ponosni što smo se pokazali u odličnom svijetlu pred BF community HR, nije mala stvar imati 2 tima koji mogu postići odlične rezultate.

Idemo nekim redom pa ću pokuštati napraviti report po danima, bez ljutnje ako nešto preskočim Smiley

Dan 1....jalla...jalla...

Prvi dan oba naša tima pauziraju 1. krug jer se zbog neparnog broja timova, igrao se jedan match ranije i onda od 19,30 sati počinje show...

=XII= Old Guns idu odma na "noge" LN*Sisama Smiley...i gubimo match 4:0 bilo je dosta napeto bez obzira što rezultat govori drugačije, dečki su odlično uigrani i zasluženo bacaju matore krpe u Looser Bracket, dok =XII= YG dobicaju klan T.A.T.E lakoćom ( kako sam čuo) i ostaju zasluženo u Winner Bracketu.

U 3. krugu matorci igraju sa CPUom a mladići sa PiSom što bi značilo da smo igrali sa starim iskusnjarama s jedne strane CPU a sa druge uvijek odličan PiS, no stara ekipa =XII= nije imala većih poteškoća, jer nam match sa LNom došao ko zagrijavanje starih i ne podmazanih kostiju tako da smo odigrali dobar match i dobijamo CPU sa 4:0, ali...mladi su se dosta napatili sa PiSom nakon redovne 4 runde bilo je 2:2 i morali su odigrati produžetke, na kraju su ipak uspjeli dobiti PiS rezultatom 4:2 a kako i sami priznaju znojnih ruku i vrlo visokim tlakom.

4. krug igraju samo matorci jer stalno vučemo jednu tekmu više zbog looser bracketa, igramo sa nama nepoznatim CNT (combat trained noobs ) i sad već poprilično zagrijani i opušteni odnosimo još jednu pobjedu od 4:0 i čekamo nedjelju i PiS klan, jer nakon ispadanja od mlade ekipe PiS dolazi nama.

Winner Bracket

Looser Bracket

kraj dana prvog ljeta Gospodnjeg 2010.

Dan drugi

Počinje dan drugi....jalla...jalla...

Pripreme kao i obično, budim se ujutro oko 7 sati jel Jakov(mlađi sin) neda duljeg spavanja, kuham kavu podignem sina i normalno da je odma pelena puna, super za sami start, sjedam za komp oko 9 sati i skontam Kerbera na fesju...šaljem pm "ajmo matori...puška" i eto nas na TSu Smiley...nedugo nakon toga evo i Tihog ( valjda je od jutra klikao na naš site i čekao da se neko pojavi ) igramo neki SR server ali sve njubare, to kidamo ko krmača masan papir, dok se nije došlo par naših i malo zakuhali atmosferu, rastajemo se oko 13,00 sati ručak, dumine, žene pod pritiskom a i matorom je rođendan...hehe.

Vraćam se na TS oko 15,30 sati da bi mi Kerber rekao kako se igra mapa koju nismo mogli podesiti na našem serveru Laguna Pressa....ulazim na server kod mladih, kad ono neka šuma, voda, likovi me skidaju ko krušku...neam pojma odakle metci dolaze užasss...rekoh nahebali smo od PiSa na ovoj mapi, kao da su me stavili u Amazonu i rekli imaš 5 minuta da nađeš put ili će ti lokalno pleme izvesti ritual " Mrak na oči "....totalni užas...mladi su nas nabrzinu malo uputili u mapu, pogledali štekove uzeli od mladih par dobrih pucačkih lokacija i mi spremni za match....hehe..klasika....trening punih 12 minuta na mapi koju prvi put vidimo Smiley... i tako dolazi vrijeme za nove okršaje.

ajmo sada službeni dio....

Mladi igraju sa LN Sise a starima dolaze PiSovci

mladi nažalost gube od LNa 3:1 o čekaju da se završe matchevi u looser bracketu koliko znam da je match bio napet jer su nam se mladi dosta zapirili nakon njega, ali nadam se da će Vasil ubaciti neki report sa matcha i TSa malo da se smijemo i na njihov račun, e sad ide dio koji znam

=XII=OldGuns Vs. PiS

braćo eto mene ope u đungli sve nešto kerber objašnjava a ja sve nešt gledam preko ramena neće li neki crnjo izletiti iz grma,nakon brzih pregovora nalazimo se na serveru sa PiSovcima, i doznajemo da je i njima ovo prvi put da igraju mapu, znači prevladat će samo brzina adaptiranja i iskustvo.
match počinje.....a Kerber tipka poznati slavonski bojni poklič...jalla..jalla..i idemo u napad...
Nakon kratkog puškaranja oko A plant boom idemo na B...matori trči u "crno" nas tri vijamo 2 PiSovca koji su ostali iza..trt..trt...eto nas kod B...plant...boom...1:0
drugu rundu smo odradili odlično nisam siguran da li je A uopće i pukao, ako je izvinte me ali stvarno se nesjećam
početak treće runde..opet Kerber tipka bojni poklič, ali smo dobili muške spolne organe od jednog PiSovca, kao provociramo....brzo to zaboravljamo i idemo u napad.....ovaj puta su se momci puno bolje ukopali, bitka oko A traje dugooo, 2-3 puta smo plantali ali nismo uspjeli obraniti, već polako kontamo da ćemo na produžetke, i onda odjednom plant netko se probio iza i plantao A a mi kao 3.Lička push naprijed....trt..trt...puče A na samo 5 ticketa, šora sa PiSovom ekipom oko razbijenog mcoma, matori se opet iskrao, ali mi gubimo 3 ticketa na obračunu sa PiSom iza, dok smo se mi borili matori je i plant odradio ali nismo uspjeli obraniti. Počinje drugi push na B zauzimamo štekove koje su nam mladi pokazali nekoliko minuta prije matcha, i tu radimo team down....plant i onda počinje stvarno jedna od boljih bitaka oko mcoma, rušili su oni nas mi njih na defuse, oživljavanja milion i sa jedne i sa druge strane u svoj toj gužvi nekako mi ta sirena predugo svira, vičem pao sam, vidim na mapi trči netko oživljava brat Tihi doletio, kad on viče pa sam..sad mu vraćam uslugu, probijamo se iza Tihi viče evo dva skinuo sam jednog skačem ko jarebica ubijam tog drugog dižem Tihog i odjednom boom dobili smo rundu za 3:0, sad je sve gotovo...četvrtu rundu odrađujemo reda radi...i završavamo match sa 4:0....svaka čast momci dobiti odličan klan kao što je PiS na mapi koju nismo ni vidjeli je stvarno velika stvar...no idemo dalje...

za vrijeme matcha Kerberu su dolazili gosti, pa je davao upute za fiš paprikaš " stavi dvije ljute i tri slatke" ali eto uspjeli smo uz neodoljivi miris fiša koj je dolazio iz Bilja.

=XII= Old guns vs GURU

nikad čuli za njih, idemo mekano u match i evo nas na mukama, čim uđeš u match kontajući da si bolji nastanu problemi, pokazalo se da su GURU dobro uigran tim, ali stare prdonje se adaptiraju svakome, Borgovi su za nas kišne gliste u adaptaciji i uz dosta muke i nekoliko odlični borbi oko mcomova uspijevamo dobiti GURU sa rezultatom od 4:2, kasnije je bilo nekih iskrica od strane GURU igrača kako ovo ono, mogao nas je on sam pobjediti i tamo zakazivali neke matcheve za pivo, ali tko izgubi ima se pravo ljutiti zar ne? Starci samo odmahuju cyber rukom i idu dalje...nek se priča Wink....

i eto nas 20,45 sati...mlade i stare onotresine Smiley

dragi gledalci un gledalke predstavljamo vam match generacija

=XII= Old Guns Vs. =XII= Young Guns

počinjemo opušteno skupno na TSu malo viceva da se opustimo, i "prijetnji" tko će koga razbiti i kome pada mrak na oči...dolazi Kerber razdvajamo se na TSu i počinjemo...

mapa Port Valdez...

Mladi napadaju....Kerber...jalla..jalla..
Stisli su nas odma od početka, grizu sa svih strana, pucaju, metci pršte, ljudi umiru, krikovi i psovke u zraku...ali nedaju se matorci odbijamo 3-4 napada i mladi padaju na opasno nizak broj ticketa, i onda su nas uspjeli u zadnjem pushu izbiti iz cipela i boom ode A...ali ostaju starci iza jer smo napravili spawn prije pucanja A i nismo trčali dolje jer smo znali da imamo premalo vremena i da nema šanse da defuse-amo, puče A a mi sa leđa...pa puc puc ožež ožež...krademo im par ticketa ali nas rješavaju brzo i tiskaju naprijed....Tihog smo postavili na Heavy MG samo da im praši po glavama i da ih dekoncentrira dok su ostali stari pokvarenjaci samo slušali Tihog kako viče, dva lijevo dva desno, tri lijevo 1 desno...i stvarno show...teškom mukom branimo svoj B i dobijamo rundu.

2. runda mladi brane...jalla jalla

pokazalo se da su mladi odlično pripremili obranu desetkovali su nas nismo ni A digli u zrak, bilo je tu svega..noževa..defibrilatora..smijeha i psovki na TSu ali mladići su se stvarno pokazali tvrd orah i eto nas na 1:1

3. runda matori brane..jalla..jalla..( već malo dosadan s ovim ?) hehe
da bi samo pokazali da smo prekaljeni tisućama bitaka vođenih u nekoliko ratova, pokazujemo mladima da je i naš A težak za uzeti, odbijamo sve napade na mcom A nismo im dali blizu, bio je jedan plant ali uzaludan jer su bili razdvojeni to smo rješili brzinom warp forpointu..eto nas na 2:1 za old's

4. runda...stari napadaju...i normalno jallablablabla

Mladi opet izvrsno postavljaju obranu ali sad već i stari kontaju gdje stoje, pa smo im ovaj puta zadavali muke plantali smo 2 puta dugo se borili oko njih, ali su uvijek nekako na knap mladi uspjeli napraviti team down i uspješno defuse, na kraju su obranili A i idemo na produžetke.

5. runda
matori brane....
računali smo ako se uspješno obranimo da imamo šanse dobiti match, ali s obzirom kako su mladi stisli kontao sam da će biti napeto odma od početka, puca A povlačimo se braniti B Tihi opet na MGu i uspješno odbijamo 2-3 napada, i poslijednji push na 8 ticketa mladi napadaju B, rješavaju Tihog sa RPGom...hehe..brao Krv...prolaze sa desne strane..plant grčevito se borimo, lupamo u lonce, bacamo smrdljive čarape na njih, ali mladost dobija rundu i odlaze na 3:2 zasluženo

6. runda....

Stari napadaju i dolazimo relativno lako do A uz nekoliko dobrih bitaka puca A i tiskamo ih na B, obilazimo oko lijeve strane dobro postavljen Tihi nam je služio kao spaw, ali mladi se grčevito brane plant na nizak broj ticketa i gubimo na možda 1 sek prije eksplozije mcoma....zasluženo mladi dobijaju match...bitka je bila grčevita i odlična...i ono najvažnije što imamo super mladu ekipu koje će nastaviti braniti tag =XII= još dugo Wink

Mladi odlaze u finale (svaka čast momci)...igraju opet sa LNom ,gube match i osvajaju 2. odlično mjesto...

za =XII= igrali :

VassiLi_cRo
Jastr3b
Krvkrvavu
ph1xton

KerberCro
TihiOS_Cro
mracnjak
Snoopy
Ripper

Čestitamo LNu na osvojenom 1.mjestu, a normalno sretan i ponosan sam na svoje igrače stare i mlade jer smo zauzeli 2. i 3. mjesto na turniru

GG ALL until next time Wink

winner bracket

looser bracket

Nagradice

sry ako sam nešto preskočio nisam stvarno duugo pisao report Smiley

* 134937.jpg (22.43 KB, 150x115 - viewed 9422 times.)

* 96927.jpg (68.84 KB, 320x240 - viewed 395 times.)
« Last Edit: 20. September. 2010, 06:41:40 pm by C.C.-Ripper_Cro » Logged

.:azazeal:.
BFBC2
Novak.

11.09.2010
0.00 EUR

View Inventory
Send Money to .:azazeal:.

W3 nick
aboRTus

BC2 nick:
Grgosaur

« Reply #1 on: 20. September. 2010, 06:57:48 pm »

cestitke matori i mladici  Wink
vjerujem da je "z(g)nojno" bilo  Cool

...'ko rano rani, sam u nju upada, ali cud nikada...
VassiLi_cRo
BFBC2
Narednik

17.08.2007
6.00 EUR

View Inventory
Send Money to VassiLi_cRo

BF2142 nick:
VassiLi_cRo

BF2 nick
-=VassiLi=-[cRo]

BC2 nick:
VassiLi|cRo

« Reply #2 on: 20. September. 2010, 07:16:34 pm »

Posto je Ripper to lijepo i slikovito opisao, ja cu ukratko nas put opisat:
-Prvo koliko preskocili,
-Dolazimo na clan TATE i iskreno neznamo sto ocekivat, no puni samopouzdanja lomimo ih 3-0 i decki odustaju.
-Zatim dolazimo na PiS, i taj prokleti Port Valdez, prvu rundu odlicno branimo, drugu skoro skinemo b station, ali ne, isto se ponavlja i u 3 i 4. rundi.. Kad smo shvatili da je dosta zejbancije, branimo i napadamo i tu je kraj.. Ne jedem sir ali pršut je bio pravi, momci kazu da ni ovaj paški sir nije los..eto...
-E sad dolazimo na LN*, igra se wauuu novo postavljena mapa Laguna Pressa..i mi sklepamo taktiku u 3 sata prije matcha sto nas je i kostalo, prve tri runde momci prolaze, dok zadnju opusteno napadamo, skidamo glave i eto jedne runde..
-Ista stvar koja se desila sa PiS-om dešava se i u susretu protiv nase oldschool ekipe, no moram priznat jaci otpor su dali, i da Krv (ovim putem skidam kapu) nije uzeo rpg i skinuo "rođu", ne znam sto bi tocno danas pisali Smiley
-Nakon te izvanredne pobjede dolazimo na LN* ponovo :@ ... Valparaiso, decki su ga uigrali do bola i tu padamo..ijako smo mogli odbranit oba njihova napada, neka šuljanja po brdima i ostalim pizdarijama donosi im pobjedu..

Da li oni bolje pucaju NE!!! ..ali uigranost i taktika odnjela je pobjedu.. sta rec krecemo dalje na ladderu i ocekujemo bf3 da nastimaju malo bolje.. Smiley

Isto tako, od lidera bc2 croatian tima LN* Bade, na krjau wara priopceno nam je da se cujemo u vezi sastavljanja nase repke..

Ovim putem cestitam svim nasim igracima, na odlicno odigranom turniru !!! GG EKIPO !!!  laugh

Menace_CRO
BFBC2
Satnik

07.11.2006
76.00 EUR

View Inventory
Send Money to Menace_CRO

Videopoker Tetris Tetris2
« Reply #3 on: 20. September. 2010, 07:59:07 pm »

Svaka čast dečki
C.C.-KRastaVaC
bez opustanja
Clan Committee (mod)
Vrhovni vladar foruma
Serbia

22.08.2006
49.00 EUR

View Inventory
Send Money to C.C.-KRastaVaC

BF2 nick
kca[scg]
Shell Game Secondsofmadness
« Reply #4 on: 20. September. 2010, 08:02:19 pm »

Sve u svemu pokazali ste se kao 2 ozbiljno dobre ekipe, svaka cast.
Black4mation
Novak.
*

18.10.2009
36.00 EUR

View Inventory
Send Money to Black4mation

BF2 nick
Black4mation
« Reply #5 on: 20. September. 2010, 08:52:38 pm »

Čestitke cijeloj Dvanaestici na odlično odigranim partijama i na osvojenom drugom i trećem mjestu. Pohvale Ripperu za osvrt na Cup  Grin

Samo tako dečki derite i bit će i još boljih rezultata Smiley

Živjeli, pozdrav cijelom klanu i communityu XII  Grin

bado666
Novak.
*

08.09.2010
28.00 EUR

View Inventory
Send Money to bado666

BF2 nick
THE-B666

BC2 nick:
THE-B666

« Reply #6 on: 20. September. 2010, 08:54:09 pm »

Prvo cestitke momci na dva tima u top 3, i siguran sam kad kazem da ste to i zasluzili s obzirom na ostale.
Mi smo eto bili malo uigraniji i milim da je tu prevagnulo.

Svaka cast jos jednom svima i evo jedna prigodna za kraj:

Prije pocetka finala jedna skupna, steta sto se vasi tagovi ne vide:

Ako je slika malo prevelika evo neka neko od admina malo to sreze! Cheesy

Pozz od *LN* THE-B666
C.C.-Ripper_Cro Topic starter
Moderator
Vrhovni vladar foruma
Croatia

16.08.2006
65.60 EUR

View Inventory
Send Money to C.C.-Ripper_Cro

BF2 nick
kfarcic

BC2 nick:
RipperCro

« Reply #7 on: 20. September. 2010, 09:36:51 pm »

pozz LNovci Smiley...htio sam u vas na forum ostavit čestitke nego me nešto tamo jel da se ne izrazim na francuskom stvarno za.ebava...regao sam se na site ali mi neda na forum...jel moram na forum posebnjak registar odraditi ili ? Smiley

ajd i opet korky kroket...čestitke Smiley

C.C.-Kaznitelj
Admin
Vrhovni vladar foruma
Croatia

24.01.2007
81.00 EUR

View Inventory
Send Money to C.C.-Kaznitelj

BC2 nick:
KAZNITELJ

Pingpong
« Reply #8 on: 20. September. 2010, 10:04:15 pm »

Nisam skužio, zar nije yoga igrao na kraju?

Who told you to die! Keep fighting!
Šef
BFBC2
Narednik
Croatia

22.06.2010
27.00 EUR

View Inventory
Send Money to Šef

COD4 nick:
(_.:BRUNO:._)

BC2 nick:
(_.:BRUNO:._)

« Reply #9 on: 20. September. 2010, 10:39:29 pm »

Bravo ljudi! Nice job Wink

SandMan_CRO
BFBC2
Razvodnik
Croatia

05.07.2010
7.00 EUR

View Inventory
Send Money to SandMan_CRO

BC2 nick:
SandMan_CRO

Billiards
« Reply #10 on: 20. September. 2010, 11:54:56 pm »

Svaka cast,samo tako nastavite Wink

Pasko_CRO
BFBC2
General

16.11.2006
177.00 EUR

View Inventory
Send Money to Pasko_CRO

BF2142 nick:
pasko1973

BF2 nick
Pasko33

COD4 nick:
Pasko1973

BC2 nick:
Pasko_CRO

Jewels Plumber2CH Star Wars
« Reply #11 on: 21. September. 2010, 12:07:22 am »

BRAVO DECKI .
Ja koji sam bio na kanalu Old gunsa sam se znoio i skoro da sam ja poćeo psovat i vikat. Atmosfera je bila puna sexa u zraku ali jako uredna Wink

Cestitke na jako sportskom drzanju Young gunsa . Neko je od njih rekao tijekom borbe -citiram- Ako izgubimo izgubimo dostojanstveno. (Bio sam ja i na njihovom kanalu Smiley   )
Svaka cast starci i mladi osvjetlali ste nam obraze..

Ko drugom jamu kopa taj je fizicki radnik ili grobar!
ph1xton
BFBC2
Razvodnik

09.09.2007
40.00 EUR

View Inventory
Send Money to ph1xton

BF2142 nick:
ph1xton

BC2 nick:
ph1xton

« Reply #12 on: 21. September. 2010, 01:01:33 am »

Čestitam svima na super rezultatima, zaslužili smo:) Čestitke i LNu naravno, bili su ipak najbolji. Šteta, na ovoj slici falim ja zbog mog sporog loadinga, iliti ATI grafičke :@
Samo da ovako nastavimo sa natjecanjem, ipak se tako najbolje zabavljamo i družimo Cheesy

dumdum
Novak.
*

21.09.2010
3.00 EUR

View Inventory
Send Money to dumdum

BF2 nick
dumdumUTF

BC2 nick:
dumdum

« Reply #13 on: 21. September. 2010, 01:13:08 am »

pozz LNovci Smiley...htio sam u vas na forum ostavit čestitke nego me nešto tamo jel da se ne izrazim na francuskom stvarno za.ebava...regao sam se na site ali mi neda na forum...jel moram na forum posebnjak registar odraditi ili ? Smiley

ajd i opet korky kroket...čestitke Smiley

Natjerali me da cestitam  Grin Grin shala naravno,svaka cast svima ,Ripper-u osvrt stvarno odlican sto black kaze.

A sto se tice naseg web-a testirano sada i sve radi hmm da ti nisi na krivi web se regao?  Roll Eyes ovo je link:
http://www.ln-klan.com/

Prije neg ti se otvori polja za popuniti moras ukucati rijec "legija" bez navodnika naravno i otvori se polja za reganje a vjerujem da ce ti otvoriti i dirketan link ovaj:
http://www.ln-klan.com/index.php?option=com_alpharegistration&task=register&pass=legija&Itemid=&view=register

I ne ne treba se odvojeno regati za forum eto ako ti jos treba vjerujem da ce raditi jer ja te ne vidim niti na listi clanova portala niti foruma i stvarno brijem da si nasao onaj nekakav forum koji je jos 41-e bio negdje na nekom free hostu jer u trazilici se taj pojavljuje jos uvijek LOL  Grin

Dobro da ne serkim vise ,eto kako smo se dogovorili na irc-u jucer stvarno bi trebalo baciti jednu u prasica nekog sto kazes jebo ove internet pakete treba nesto masno i opipljivo Cheesy

cujemo se
bado666
Novak.
*

08.09.2010
28.00 EUR

View Inventory
Send Money to bado666

BF2 nick
THE-B666

BC2 nick:
THE-B666

« Reply #14 on: 21. September. 2010, 03:07:19 am »

Čestitam svima na super rezultatima, zaslužili smo:) Čestitke i LNu naravno, bili su ipak najbolji. Šteta, na ovoj slici falim ja zbog mog sporog loadinga, iliti ATI grafičke :@
Samo da ovako nastavimo sa natjecanjem, ipak se tako najbolje zabavljamo i družimo Cheesy

Isto je i  meni bilo care i uninstall sam drivere i skinuo najnovije koji su ti 10.8 verzija ako se ne varam i loada mi se mapa u 5 sekundi. Cheesy

Evo ripper--------- police     Grin Grin Grin Grin
=XII= Jastr3b
BFBC2
Razvodnik

26.04.2008
28.00 EUR

View Inventory
Send Money to =XII= Jastr3b

BF2142 nick:
Jastr3b,SFRJ_Tito

COD4 nick:
Jastr3b

BC2 nick:
Jastr3b

« Reply #15 on: 21. September. 2010, 04:52:54 am »

Nemam nista drugo reci nego ODLICNO momci  Smiley

Kiss Kiss Kiss Kiss
C.C.-Kaznitelj
Admin
Vrhovni vladar foruma
Croatia

24.01.2007
81.00 EUR

View Inventory

BC2 nick:
KAZNITELJ

Pingpong
« Reply #16 on: 21. September. 2010, 06:22:34 am »

Šteta što niste prvi.

VassiLi_cRo
BFBC2
Narednik

17.08.2007
6.00 EUR

View Inventory
Send Money to VassiLi_cRo

BF2142 nick:
VassiLi_cRo

BF2 nick
-=VassiLi=-[cRo]

BC2 nick:
VassiLi|cRo

« Reply #17 on: 21. September. 2010, 09:19:14 am »

Šteta što niste prvi.

Nije steta, jer prvi su trenutno bolji od nas..i zasluzeno su pobjedili turnir..

Al sva sreca da postoji ovo trenutno..jer ako si damo truda mozemo to promjenit..inace ne ..

Živjela sva vesela ekipa koja je postala na ovaj topic..vidimo se na boistu Wink

Yoga
BFBC2
Vrhovni vladar foruma

14.02.2007
20.00 EUR

View Inventory
Send Money to Yoga

01111001 01101111 01100111 01100001

BF2142 nick:
Yoga

BF2 nick
BfL^NrG

BC2 nick:
Yoga

« Reply #18 on: 21. September. 2010, 03:42:31 pm »

Nisam skužio, zar nije yoga igrao na kraju?

Šteta što niste prvi.

bravo dragi naš frende. ti si moralna podrška. a sad ajde, izgradi nuclear silo pa si nukaj pamet  Wink

čestitke XII klanu na top3 mjestima  Grin klap klap

Kuca Mujo vidovnjakinji na vrata...
'Ko je?
A jebem te vidovitu...
C.C.-Kaznitelj
Admin
Vrhovni vladar foruma
Croatia

24.01.2007
81.00 EUR

View Inventory

BC2 nick:
KAZNITELJ

Pingpong
« Reply #19 on: 21. September. 2010, 05:34:52 pm »

Ma ne mislio sam zbog nagrade Smiley
Inače svaka čast ekipi iako da su bili prvi bilo bi bolje nego da su drugi.

Pages: [1] 2   Go Up
Print
Jump to:  

Page created in 0.067 seconds with 20 queries.